Murovaná chata 42m2 v krásnom kľudnom prostredí Košice - Šaca, pozemok 320m2

*****CENTRUM BÝVANIA – Vám na základe písomného súhlasu majiteľa nehnuteľnosti ponúka murovanú chatu v krásnom prostredí zelene v kľudnej chatovej časti Košice Šaca

*Stav a popis bytu:

Ponúkaná chata má výmeru 42m2, pozostáva z prízemia a plnohodnotne obývateľného podkrovia (momentálne využívané ako sklad). Chata je v OV a nachádza sa na pozemku o výmere 320m2.

Prešla  rekonštrukciou ktorá zahŕňa nasledovné: V kuchyni novšia kuchynská linka. Sú tu pripravené rozvody na napojenie plynového prietokového ohrievača, ktorý slúži na ohrev teplej vody.

Na stavbe sú drevené okná, interiérové dvere, vchodové dvere bezpečnostné. Podlahy v obývačke a kuchyni dlažba, v podkroví drevená podlaha.

*Dispozícia chaty: vstupná predsieň spolu s kuchyňou a samostatnou oddelenou obývačkou s krbom. Horné prodkovie nepredelené.

*Stavba: Na stavbu chaty boli použité kváder a tehla. Vonkajšia fasáda má vápenné štukové omietky, zdrsnené so striekaným brizolitom a okrasným kameňom. Okná pôvodné s dreveným rámom, dvojité sklo. 

Strecha je sedlová, krytina strechy na krove sú pozinkované plechy, strop s dreveným trámom.

*Orientácia: prevažne na juh a západ.

*Pozemok: Chata stojí na  rovinatom pozemku o celkovej výmere cca 320m2, a svojou rozlohou ponúka možnosť osadenia bazéna, na ktorý je predpripravená výmera 4,5m x 4,2m.

*Príslušenstvo pozemku:  Kopaná studňa s hĺbkou 5 m a záchyty vody, umiestnené nové čerpadlo zakúpené 5/2018. Terén pred chatou je upravený, vydláždený zámkovou dlažbou, udržiavaným trávnikom a nájdete tu kamenný gril. Suché WC, možnosť dobudovania kúpeľne.

*Občianska vybavenosť: V dostupnej blízkosti obchody,  park, MŠ, dve ZŠ, detské ihrisko Medúlik, pošta, 1. Súkromná nemocnica Košice – Šaca, MHD

*Špecifikácie a výhody: Veľmi kľudná lokalita, ktorá ponúka vyhľadávaný pokoj od ruchu mesta a zároveň je v jeho blízkej dostupnosti. Výborná poloha.

Právny stav nehnuteľnosti je realitnou kanceláriou preverený.

*Kontakt: V prípade záujmu o bližšie informácie alebo o obhliadku neváhajte a kedykoľvek volajte 0915 188 580  nehnuteľnosť Vám radi ukážeme a odprezentujeme :)
Cena je uvedená vrátane právneho servisu a služieb sprostredkovania pre realitnú kanceláriu.

 


Príďte si do nášho CENTRA BÝVANIA aj pre bezplatné vybavenie úveru na bývanie – hypotéku, kde Vám radi poskytneme kompletné poradenstvo a servis súvisiaci s financovaním.

CENTRUM BÝVANIA – VŠETKO POD JEDNOU STRECHOU (reality – kúpa, predaj; hypotéky, úvery; právne poradenstvo a servis, kúpne zmluvy vyhotovené advokátskou kanceláriou) Člen Realitnej Únie SR a Asociácie realitných kancelárií SR

© Copyright CENTRUM BÝVANIA, s.r.o. (Reality Bývanie) -  Fotografie, obrázky, videá a texty sú autorským dielom a majetkom spoločnosti CENTRUM BÝVANIA, s.r.o (Reality, Bývanie). Na základe §6 odsek 1 Autorského zákona č. 185/2015 Z.z. (s účinnosťou od 1. 1. 2016), §17 odseku 1 a 2 a 3 autorského práva a §18 odseku 1 a 2 autorského zákona sme držiteľom autorských i majetkových práv k hore uvedeným fotografiám a textom. Ak dôjde k ich šíreniu, použitiu, kopírovaniu a zneužitiu  bez licenčnej zmluvy (§40 odsek 1 autorského zákona) a v rozpore s druhmi zákonných licencií, ktoré ukladá zákon a umožňuje ich použitie (§24 a §37 autorského zákona). Týmto zároveň dôjde k porušeniu našich autorských i majetkových práv De iure a vzniká nárok požadovať  náhradu autorského honoráru a ušlého zisku.

Cena :
0.00 €
Kategória :
Chaty
Kraj :
Košický kraj
Okres :
Košice II
Mesto :
Košice-Šaca
Ulica :
Výmera :
42.00 m2
Predaj/Kúpa :
Predaj
Konštrukcia :
Murovaná
Odpad :
Nie je
Plyn :
Áno
Voda :
El. ohrievač
Verejný vodovod :
Záhradkársky vodovod
Elektrina :
Áno
Studňa :
Áno

Maklér :

E-Mail :

Telefón :

Maklér : CENTRUM BÝVANIA

Telefón : 0915 188 580

CENTRUM BÝVANIA

Kontaktný formulár

Meno:
E-Mail:
Telefón:
Správa:
Ďakujeme.
img