Hypotekárne centrum

 

Tým, že našou značkou garantujeme vysoký štandard poskytovania služieb a sme tu denne pre klientov, ktorým ponúkame spoľahlivé, seriózne a profesionálne služby, podstatou nášho základného piliera kvality bolo ponúknuť  komplexnosť. Preto prirodzeným vyústením na podporu tejto komplexnosti bolo spojenie spolupráce s licencovanou finančnou – sprostredkovateľskou spoločnosťou a došlo tak k  vytvoreniu HYPOTEKÁRNEHO CENTRA v rámci realitnej kancelárie CENTRUM BÝVANIA. Spoločnosť  disponuje najširším portfóliom bankových produktov z ktorých najčastejšie klienti využívajú hypotekárne úvery a spotrebné úvery, potrebné poistenie nehnuteľnosti, za účelom získania čo najnižších úrokových sadzieb preto spolupracujeme so všetkými bankami pôsobiacimi na Slovenskom finančnom trhu.

 

Príďte si do nášho CENTRA BÝVANIA pre vybavenie najvýhodnejšieho úveru a bezplatné kompletné poradenstvo spojené so servisom súvisiacim s financovaním nehnuteľnosti.

 

Úvery na bývanie - hypotéky Vám ochotne a radi pomôžu vybaviť naši hypotekárny špecialisti, ktorý sa už niekoľko rokov úspešne nielen pohybujú svetom financií, ale neustále sledujú finančný vývoj a novinky v oblasti úverov a poistenia nehnuteľností.