*****CENTRUM BÝVANIA – Vám na základe súhlasu vlastníka nehnuteľnosti ponúka 2 izbový byt s loggiou v lokalite Furča – na ul. Jegorovovo nám.*****

*Stav a popis bytu: Ponúkaný byt má výmeru 59m2, zasklennú loggiu, prislúcha mu pivnica a nachádza sa na vysokom 1.poschodí v zateplenom bytovom dome s novým výťahom a upravenými spoločnými priestormi. Byt je v OV a je po čiastočnej rekonštrukcii. V kuchyni  vymenená kuchynská linka, kombinovaný sporák.  Kúpeľňa má murované jadro s vaňou a je samostatná, oddelená od toalety,  a tiež komplet menené rozvody vody.

V byte sú plastové okná, vchodové dvere bezpečnostné s bodovým uzamykaním, interiérové dvere nové a tiež zárubne. Podlaha – laminátová podlaha v obidvoch izbách  a v kuchyni, na chodbe dlažba.

Sadrokartónové podhľady v obývačke a spálni s bodovým osvetlením v r.2016, vtedy  bola v týchto izbách menená aj elektroinštalácia  (svetelný aj zásuvkový obvod) .

*Občianska vybavenosť: V tesnej blízkosti obchody, OC Ondava, Materské centrum Pastierik, Výmenník Jegorovovo nám., Bikrosová dráha, MHD, banky, blízko pošta, kostol, poliklinika, lekáreň a mnoho ďalšieho.

Právny stav nehnuteľnosti je realitnou kanceláriou preverený.

*Kontakt: V prípade záujmu o bližšie informácie alebo o obhliadku neváhajte a kedykoľvek volajte Centrum bývania na tel: 0915 188 580
Cena je uvedená vrátane právneho servisu a služieb sprostredkovania pre realitnú kanceláriu.

Príďte si do nášho CENTRA BÝVANIA aj pre bezplatné vybavenie úveru na bývanie – hypotéku, kde Vám radi poskytneme kompletné poradenstvo a servis súvisiaci s financovaním.

CENTRUM BÝVANIA – VŠETKO POD JEDNOU STRECHOU (reality – kúpa, predaj; hypotéky, úvery; právne poradenstvo a servis, kúpne zmluvy vyhotovené advokátskou kanceláriou) Člen Realitnej Únie SR a Asociácie realitných kancelárií SR

Cena :
93000.00 €
Kategória :
Byty
Počet izieb :
2 izb
Kraj :
Košický kraj
Okres :
Košice III
Mesto :
Košice-Dargovských hrdinov
Ulica :
Jegorovovo námestie
Výmera :
59.00 m2
Predaj/Kúpa :
Predaj
Konštrukcia :
Panel
Poschodie :
Ostatné
Stav :
Úplná rekonštrukcia
Vlastníctvo :
Osobné vlastníctvo
Energetický certifikát :
B
Výťah :
Áno
Loggia :
Áno

Maklér :

E-Mail :

Telefón :

Maklér : CENTRUM BÝVANIA

Telefón : 0915 188 580

CENTRUM BÝVANIA

Kontaktný formulár

Meno:
E-Mail:
Telefón:
Správa:
Ďakujeme.
img